2019. május 24. péntek
HKSzCsPSzV
   

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31



Támogatónk:



EMET logo
  • NEMZ-KUL-16-0372
    15. Grajam regionális dalfesztivál
  • NEMZ-KUL-16-0373
    Testvériskolai találkozó
  • NEMZ-KUL-EPER-17-0583
    16. Grajam regionális dalfesztivál
  • NEMZ-KUL-EPER-17-0584
    Testvériskolai találkozó Kupljenovóban
  • NEMZ-KUL-18-0138
    Testvériskolai találkozó
  • NEMZ-KUL-18-0140
    17. Grajam regionális dalfesztivál
  • NEMZ-TAB-18-0094
    Nemzetiségi nyelvi tábor Lorettóban
  • NEMZ-KUL-19-0080
    18. Grajam Regionális dalfesztivál
  • NEMZ-KUL-19-0081
    Testvériskolai találkozó Kupljenovóban


Ökoiskola


2018. április 11.

2018. április 11. 13:35:47  nyomtatási kép

Rendhagyó módon szerveztük az idei évben Költészet–napi rendezvényünket. A délelõtt során nem csupán versmondó-verseny zajlott az intézményben, mintegy 60 résztvevõ diákkal, illetve a felsõcsatári nagycsoportos óvodásokkal, hanem iskolánk minden tanulója különbözõ programokon való részvétellel, illetve aktív tevékenységgel járulhatott hozzá a versírás, versmondás és az irodalom elõtti tisztelgésünkhöz.

Készültek papíralapú, és virtuális plakátok, volt lehetõség megismerkedni a „pilvakeri ifjak” megzenésített verseivel, József Attila pályájával, de sor került közös verséneklésre, rendhagyó irodalomórán való részvételre, mesehallgatásra, és kézmûveskedésre is.

Vendégeink voltak: Csider Sándor, költõ, tanár, népmûvelõ, Baksa Eszter õrségi mesemondó, Barittyné Házi Otília szaktanácsadó, Bõsze Éva költõ, Gelencsér Idikó, a Kõszegi várszínház mûvelõdésszervezõje, és Barki Katalin az egyetemi könyvtár igazgatója.

Köszönet támogatóinknak: A „Több nyelven egy szívvel iskolánkért” Közalapítványnak, illetve a Szombathely Tankerületi Központnak.

A nap díjazottjai:

1.-2. évfolyam
1. helyezett - Kolonovits Alíz
2. helyezett - Horváth Hunor
3. helyezett - Czeglédi Eszter
   Különdíj - Kovács Dániel
3.-4. évfolyam
1. helyezett - Taschler Marcell
2. helyezett - Feigl Iringó
3. helyezett - Kiss Patrik
   Különdíj - Gráczer Flóra Patrícia
5.-6. évfolyam
1. helyezett - Enger Márton Péter
2. helyezett - Melczer Ádám
3. helyezett - Éder Korina Mária
   Különdíj - Georgoudis Alexandros
   Különdíj - Mesterházy Mihály
7.-8. évfolyam
1. helyezett - Fekete Benedek
2. helyezett - Gráczer Fanni Petra
3. helyezett - Kiss Eliza Rita
   Különdíj - Moór Mirtill Regina